PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ

MLS® laser

MLS® laser  je inovativní laserová terapie , která je založena na emisi 2 synchronizovaných laserových pulzů, které mají  současný protizánětlivý a analgetický účinek.

Více informací:
http://mlsterapie.cz/

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ – BTL 6000 Lymfastim Topline

Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní šetrná terapie mízního systému. Zároveň je vyhledávaná i pro své relaxační a kosmetické účinky. Pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci či přetížení, detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, zvýšení fyzické kondice a imunity organismu.

Přístrojová lymfodrenáž využívá k léčbě otoků kompresivní návleky (kalhoty, rukáv). Uvnitř těchto návleků jsou komory, které se nafukují podle předem nastaveného programu. Zároveň musí být dodržena pravidla pro nastavení optimálního tlaku tak, aby komprese byla dostatečná a zároveň přílišný tlak neničil lymfatický systém.

https://www.fyzioklinika.cz/clanky-o-zdravi/pristrojova-lymfodrenaz

MIKROVLNNÁ DIATERMIE – Thermatur m250

Mikrovlnná diatermie je léčebná metoda, která aplikuje elektromagnetickou energii o mikrovlnné frekvenci. Je určena k vytváření hloubkového tepla v tělesné tkáni. Mírné teplo mikrovlnné diatermie zvyšuje průtok krve, urychluje látkovou výměnu a rychlost difúze iontů přes buněčnou membránu.

https://www.tur-web.com/products/thermatur-m250